بازیافت نایلون

با توجه به اینکه مصرف انواع نایلون‌ها در ایران و دنیا بالا میباشد، بسیار ضروری است که با نحوه بازیافت نایلون و پلاستیک آشنا باشیم تا بتوانیم در نگهداری از محیط زیست سهم خوبی داشته باشیم. ما در گروه ماشین سازی کارن قبل از طراحی و ساخت خطوط بازیافت نایلون، قصد داریم کلیات این بخش را با شما مرور کنیم؛ همانطور که مستحضر هستید نایلون یا فیلم پلی اتیلن سبک در صنعت بازیافت کشور ما مجموعه‌ای از LDPE، LLDPE، HDPE و PPها هستند که از آنها با نام‌های دیگری همچون نایلکس ، سلفون و فیلم پلی اتیلن یاد می‌شود.

خطوط بازیافت نایلون مجموعه ماشین سازی کارن در ظرفیت‌ 100 کیلوگرم بر ساعت تا 1000 کیلوگرم بر ساعت طراحی و ساخته می‌شود، این خطوط می‌تواند عملیات بازیافت را که شامل چهار مرحله اصلی است انجام دهد، مرحله اول در خطوط بازیافت نایلون، تفکیک است، مرحله بعدی شست و شو است که شایان ذکر است خطوط بازیافت نایلون این مجموعه توانایی شست و شوی نایلون‌هایی با میزان آلودگی بالا را براحتی داراست، مرحله بعدی سنگین سازی و مرحله آخر این فرایند را گرانول سازی نام گذاری کرده‌اند. تمام خطوط ساخته شده در حوزه نایلون این مجموعه به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می‌شوند.

فراموش نکنید گروه ماشین سازی کارن، توانایی طراحی و تولید خطوط بازیافت نایلون با ظرفیت‌های بالاتر از ظرفیت‌های اعلامی را داراست.

انواع بازیافت نایلون