بازیافت نایلون اتوماتیک

در بازیافت و شست و شو نایلون های بسیار کثیف و همچنین شست و شو های با دقت بالا نیاز به ماشین آلات پیشرفته و همچنین پایین آوردن نیروی انسانی هستیم. در این راستا کارشناسان و متخصصین ماشین سازی کارن با به کار گیری دانش روز دنیا خطوط بازیافت و شستشوی فیلم های پلاستیکی (نایلون، نایلکس، سلفون و ...) اتوماتیک طراحی نموده اند.

در بازیافت و شستشوی فیلم های پلاستیکی (نایلون، نایلکس، سلفون و ...) اتوماتیک با به کارگیری دستگاه های پیشرفته ای چون فرکشن تانک ها، فرکشن ماشین ها و شست و شو با آب داغ می توانیم بالا ترین کیفیت و خلوص را ارائه دهیم. همچنین در این خطوط تولید با به کارگیری آب داغ می توانیم از مواد شیمیایی چون سدیم هیدروکسید (سود سوز آورد، سود کاستیک) کیفیت شست و شو را بالا ببریم.

با به کارگیری مواد شیمیایی و شوینده در بازیافت و شستشوی نایلون اتوماتیک ماشین سازی کارن، می توان رنگ های چاپی، چاپ شده بر روی نایلون ها را نیز شست و کیفیت بار تولید شده را تا 25% افزایش داد. با این کار گاز ایجاد شده ناشی از سوختن رنگ های چاپی بر روی مواد (ضایعات نایلون) به میزان بسیار چشم گیری کاهش یافته و در نتیجه کیفیت مواد در مرحله گرانول سازی و سنگین سازی (کندر) بسیار بالا خواهد رفت. همچنین فرکشن تانک های به کار رفته در این خطوط با جدا سازی با دقت بسیار بالایی که دارند، مواد رو آبی و زیر آبی را از هم جدا کرده و نتیجه ی بار تولید شده با خلوص چشم گیری می رسد.

ماشین آلات خط بازیافت و شستشوی نایلون اتوماتیک

 1. نوار نقاله
 2. آسیاب پلاستیک
 3. مارپیچ انتقال
 4. اسپری واشر (فرکشن ماشین)
 5. فرکشن تانک (آب داغ)
 6. سانتریفیوژ (خشک کن مکانیکی)
 7. خشک کن حرارتی لوله ای
 8. سیلو جمع آوری
 9. کندور آلفا
 10. گرانول ساز

انواع خط بازیافت و شستشوی نایلون اتوماتیک

خط بازیافت و شستشوی فیلم های پلاستیکی (نایلون، نایلکس، سلفون و ...) اتوماتیک ماشین سازی کارن بنا بر ظرفیت های مختلف به دو نوع تیپ 1 و تیپ 2 تقسیم بندی می شوند که تفاوت بین این دو نوع تیپ ظرفیت تولید می باشد. همنطور که اطلاع دارین در ظرفیت های مختلف تعداد دستگاه ها و چینش و ترتیب دستگاه ها متفاوت خواهد بود. همچنین در ظرفیت های بالاتر برای بالا بردن دقت تفکیک و خلوص مواد می توانید به پیشنهاد متخصصین ماشین سازی کارن خطوط تفکیک مختلفی را نیز بنا بر ظرفیت و مواد مختلف به خط اضافه کنید. برای بررسی می توانید در قسمت خطوط تفکیک اطلاعات انواع این خطوط تولید را مشاهده نمایید.

همان طور که می دانید در بازیافت فیلم های پلی اتیلن یا اصطلاحا بازیافت نایلون، مراحل بازیافت به سه قسمت تقسیم بندی می شود.

 1. شست و شو
 2. سنگین سازی (اسکویز)
 3. پخت ( گرانول سازی )

در قسمت سنگین سازها و اکسترودر ها (گرانول ها) می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز به این مراحل تولید را مشاهده نمایید.

مراحل تولید خط بازیافت اتوماتیک نایلون ماشین سازی کارن
نقشه خط بازیافت نایلون اتوماتیک ماشین سازی کارن
نقشه خط بازیافت نایلون اتوماتیک ماشین سازی کارن

ویدیو

گالری تصاویر

بازیافت نایلون اتوماتیک کارن
بازیافت نایلون اتوماتیک کارن
بازیافت نایلون اتوماتیک کارن
بازیافت نایلون اتوماتیک کارن
بازیافت نایلون اتوماتیک کارن
بازیافت نایلون اتوماتیک کارن
بازیافت نایلون اتوماتیک کارن
بازیافت نایلون اتوماتیک کارن