بازیافت پت نیمه اتوماتیک

خط بازیافت و شستشوی بطری های پت (PET) نیمه اتوماتیک ماشین سازی کارن راه حل کامل شما برای تبدیل بطری های کثیف PET به تکه های PET تمیز آماده برای استفاده در تولید الیاف اصلی پلی استر، ورقه پت و یا پردازش بیشتر به گرانول های پلاستیکی از طریق گرانول سازی است. ما ظرفیت شستشوی استاندارد از 500 کیلوگرم در ساعت تا 3000 کیلوگرم در ساعت را ارائه می دهیم و همچنین می توانیم خطوط شستشوی سفارشی را با ظرفیت های بیشتر تولید کنیم.

در خط بازیافت نیمه اتوماتیک PET ماشین سازی کارن هر یک از ماشین آلات بازیافت با استفاده از نوار نقاله یا مارپیچ انتقال متصل می شود. علاوه بر این، کل خط شستشو از طریق یک صفحه کنترل الکتریکی مرکزی و کابین کنترل می شود.

ماشین آلات خط بازیافت و شستشوی بطری های پت (PET) نیمه اتوماتیک

 1. نوار نقاله
 2. آسیاب پلاستیک
 3. مارپیچ انتقال
 4. اسپری واشر (فرکشن ماشین)
 5. وان شست و شو (فلات تانک)
 6. هات واش
 7. سانتریفیوژ (خشک کن مکانیکی)
 8. خشک کن حرارتی لوله ای
 9. لیبل گیر زیک زاک
 10. سیلو جمع آوری

خط بازیافت و شستشوی بطری های پت (PET) نیمه اتوماتیک ماشین سازی کارن بنا بر ظرفیت های مختلف به دو نوع تیپ 1 و تیپ 2 تقسیم بندی می شوند که تفاوت بین این دو نوع تیپ ظرفیت تولید می باشد. همنطور که اطلاع دارین در ظرفیت های مختلف تعداد دستگاه ها و چینش و ترتیب دستگاه ها متفاوت خواهد بود. همچنین در ظرفیت های بالاتر برای بالا بردن دقت تفکیک و خلوص مواد می توانید به پیشنهاد متخصصین ماشین سازی کارن خطوط تفکیک مختلفی را نیز بنا بر ظرفیت و مواد مختلف به خط اضافه کنید. برای بررسی می توانید در قسمت خطوط تفکیک اطلاعات انواع این خطوط تولید را مشاهده نمایید.

کیفیت پرک پت تولید شده

ما اهمیت تولید تکه های PET با کیفیت بالا را درک می کنیم که نه تنها تمیز شدن مد نظر هست، بلکه از نظر آلودگی نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. به منظور تکامل و بهبود خطوط شستشوی بطری‌های PET، ماشین سازی کارن یک سیستم بازخورد مشتری را پیاده‌سازی کرده است که در آن نمونه‌هایی از تکه‌های PET از مشتریانی که از خطوط شستشوی ما استفاده می‌کنند گرفته می‌شود و برای آزمایش در آزمایشگاه ما قرار می‌گیرد. بر اساس نمونه‌های زیادی که در سال گذشته دریافت کردیم، مطمئن هستیم که خطوط شستشوی PET ما می‌توانند به معیارهای زیر دست یابند:

 • رطوبت: <1٪
 • ناخالصی کل: < 50ppm
 • محتوای: < PVC 20ppm
 • محتوای فلزی: < 10ppm
 • محتوای: < PE/PP 50ppm
 • اندازه ذرات: < 14-16 میلی متر

بسته به آلاینده‌های موجود در ضایعات بطری های پت (PET)، ممکن است تجهیزات اضافی مانند پلت فرم تفکیک، فلزیاب‌ها و جدا ساز های مگنتی، جداسازی حرارت PVC و موارد دیگر مورد نیاز باشد. ماشین سازی کارن خطوط شستشوی PET سفارشی را بر اساس مشخصات شما ارائه می دهد. نیازهای خود را از جمله ظرفیت، نوع بطری های PET و نحوه بسته بندی آن و انواع آلاینده هایی که انتظار دارید را به ما اطلاع دهید و اجازه دهید تیم مهندسین حرفه ای ما بقیه موارد را برای شما طراحی کنند.

نصب و گارانتی

در نصب و راه اندازی استاندارد خطوط بازیافت و شستشوی ما، مهندسان (برق، مکانیک و تاسیسات) به مرکز شما می روند و خط بازیافت و شستشو را برای شما نصب می کنند. ما همچنین تیم‌های تعمیر و نگهداری و همچنین مشاوران عملیاتی را ارائه می‌دهیم که می‌توانند اطمینان حاصل کنند که خطوط بازیافت PET شما بدون مشکل در به فعالیت خود ادامه دهند.

تمام تجهیزات ماشیبن سازی کارن با دستورالعمل های عملیاتی دقیق و همچنین راهنمای نصب ارائه می شود. لیستی از قطعات مورد نیاز تعویض نیز در زمان خرید ارائه خواهد شد. کلیه ماشین آلات و قطعات دارای ضمانت در برابر نقص سازنده و دارای 1 سال گارانتی می باشند.

مراحل تولید خط نیمه اتوماتیک پت ماشین سازی کارن
نیمه اتوماتیک
نیمه اتوماتیک

گالری تصاویر

بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن
بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن
بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن
بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن
بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن
بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن
بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن
بازیافت پت نیمه اتوماتیک کارن