قطعات

تولید و تامین قطعات مورد نیاز برای ساخت یا تعمیر دستگاه های مورد استفاده در صنعت بازیافت از اهمیت ویژه ای در کشور ما برخوردار است. با توجه به تحریم های گسترده و عدم امکان وارد کردن قطعات و تجهیزات جانبی دستگاه ها از خارج از کشور و همچنین به منظور رونق تولید داخلی و محدود کردن نیاز به واردات از خارج از کشور که موجب صرفه جویی در ارز خارج شده از کشور نیز می شود، تولید قطعات مورد نیاز صنعت بازیافت در کارخانه های داخل کشور امری ضروری به نظر می رسد.

مجموعه ماشین سازی کارن، در راستای نیاز بازار به قطعات مصرفی از بهار ۹۸، خط تولید قطعات مورد نیاز صنعت بازیافت را در دستور کار خود قرار داده و توانسته با موفقیت کامل، قطعات ضروری برای ساخت یا تعمیر دستگاه های بازیافت را با کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی تولید و در بازار عرضه کند.

متخصصین این مجموعه با بهره گیری از پیشرفته ترین متد روز دنیا و استاندارهای جهانی، موفق شدند در کمترین زمان ممکن، امکان تولید قطعات مورد نیاز در صنعت بازیافت در داخل کشور را با بالاترین کیفیت موجود با توجه به شرایط تولید فراهم آورده و این قطعات را در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهند.

انواع قطعات