ماشین آلات

ماشین آلات مورد استفاده در صنعت بازیافت دارای عملکردهای متفاوتی هستند که هرکدام به منظور انجام وظایف خاصی که در تجمیع، تفکیک و بازیافت پسماندها، ضایعات یا قراضه ها مورد نیاز است، ساخته می شوند. با به کار گیری ماشین آلات مجهز به فناوری های روز دنیا می توان زباله ها، پسماندها و ضایعات را به مواد اولیه برای تولید بسیاری از محصولات مصرفی تبدیل کرد که نه تنها می تواند در حفظ محیط زیست موثر باشد بلکه امکان اشتغال زایی و کسب درامد را برای واحد های تولیدی مختلف فراهم می آورد.

ماشین سازی کارن با بهره گیری از مهندسین و طراحان متخصص و با در نظر گرفتن توسعه فناوری در صنعت بازیافت، ماشین آلات و دستگاه‌های به روز این صنعت را طراحی کرده و در ظرفیت های مختلف در کاربردهای منحصر به فرد ارائه می‌دهد. ماشین آلات تولید شده توسط این مجموعه تمامی مراحل بازیافت نظیر گرانول سازی، سنگین سازی، انتقال، خرد کردن و غیره را پوشش داده و امکان راه اندازی کارخانه های تولید مواد بازیافتی با هر ظرفیتی را فراهم آورده اند.

ماشین آلات ساخت مجموعه کارن، زیر نظر مهندسین مجرب و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می شوند و دارای خدمات پس از فروش مناسب از قبیل تعمیر و نگهداری دوره ای نیز می باشند.

انواع ماشین آلات