لیبل گیر

دستگاه لیبل گیر زیگ زاگ یک جریان مواد مخلوط را به دو جریان همگن تقسیم می کند. خلوص موارد تضمین می کند که مواد به طوری که موارد سبک تر مانند فیلم های پلیمری (لیبل ها) جدا سازی شده به طور جداگانه از محفظه لیبل ها خارج شوند و مواد سنگین تر را از پایین دستگاه خارج می شود.

دستگاه لیبل گیر زیگ زاگ، که به عنوان جدا ساز توسط تونل بادی یاد می شود، از فشار هوا برای جدا کردن مواد سنگین تر از مواد سبک تر استفاده می کند. از آنجایی که در خطوط بازیافت بطری های پت (PET) لیبل های PVC موجود در مخلوط مواد هم چگال با بطری های پت بوده و در فرآیند بازیافت جداسازی توسط وان های شناور سازی ها (فلات تانک) صورت می پذیرد، این لیبل ها همراه با ذره های آسیاب شده بطری های پت (PET) به زیر آب می روند و جداسازی در مسیر خط شست و شو و بازیافت امکان پذیر نیست.

همچنین می دانیم که در خطوط بازیافت و شست و شو پلی اتیلن های سنگین (پلاستیک های بادی) نیز لیبل های موجود در وان های شست و شو (فلات تانک ها) در صورتی که از جنس کاغذ یا PVC نباشند بر روی آب شناور می شوند و از آن رو که مواد بازیافتی مورد نظر ما که نیز موارد به اصطلاح رو آبی می باشند، این لیبل ها مخلوط در مواد بوده و خلوص مواد را بسیار پایین می آورد.

از این رو دستگاه لیبل گیر زیگ زاگ در آخر خط شست و شو و بعد از دستگاه خشک کن حرارتی قرار می گیرد که تا بعد از خشک شدن صد در صدر مواد و عدم وجود رطوبت که باعث چسبدنگی این فیلم های پلیمری می شوند قرار می گیرد و با ایجاد تونل باد و تفکیک ذرات سبک از ذرات سنگین با دقت باور نکردنی این لیبل ها را تفکیک کرده و خلوص مواد نهایی را بالا می برد.

جدول فنی

جدول فنی لیبل گیر ماشین سازی کارن

ویدیو

گالری تصاویر

لیبل گیر کارن
لیبل گیر کارن
لیبل گیر کارن
لیبل گیر کارن
لیبل گیر کارن
لیبل گیر کارن
لیبل گیر کارن
لیبل گیر کارن