فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی)

دستگاه فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی) ماشین سازی کارن یک وان با طراحی خاص می باشد. یک وان برابر با سه تا پنج وان شست و شو می باشد چرا که مواد 3-5 بار شسته می شود. همچنین یک صفحه توری در زیر سه یا پنج مارپیچ برای فیلتر کردن آلودگی های کوچک تعبیه شده است.

یک موتور بزرگ مارپیچ های بالایی را به حرکت در می آورد که مواد را به جلو می راند. شایان ذکر است که این دستگاه برای مواد بسیار آلوده مناسب است زیرا زمان شستشوی آن طولانی تر است. ما می توانیم طول و عرض را طبق نیاز شما سفارشی بسازیم.

همچنین در مواد با آلودگی های بسیار بالا پیشنهاد می شود این وان دارای مبدل های حرارتی باشد و این شست و شو با آب داغ و همراه با شوینده ها صورت پذیرد.

همچنین نوعی دیگری طراحی دستگاه فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی) برای پلاستیک های رو آبی بسیار آلوده نیز توسط متخصصین ماشین سازی کارن طراحی شده است که در این دستگاه در ابتدای وان دو شفت در حرکت معکوس با هم با دور بالا موارد را دچار سایش نموده و پلاستیک های رو آبی را رو به جلو حرکت می دهند. در این دستگاه شفت های ایتدایی با ضربه شدید و اختلال مواد باعث حذف آلودگی ها و همچنین شست و شوی بسیار با کیفیت می شوند.

پیشنهاد ما برای خطوط بازیافت نایلون، نایلکس و فیلم های پلی اتیلنی استفاده از این دستگاست، چرا که تمیزی و تفکیک بسیار مناسبی را در بازیافت این نوع مواد ایجاد خواهد کرد.

جدول فنی

جدول فنی فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی) ماشین سازی کارن

ویدیو

گالری تصاویر

Gallery.jpg2
فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی)
فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی)
فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی)
فریکشن تانک (وان شست و شو سایشی)