پرس مارپیچ

دستگاه پرس مارپیچ، آبگیر کارآمدترین روش آبگیری را برای تصفیه خانه های فاضلاب شهری و طیف وسیعی از لجن فاضلاب صنعتی، حاوی چربی، روغن، مواد فیبری و ساینده می باشد.

دستگاه پرس مارپیچ کارن برای تاسیسات بسیار عالی هستند و به حداقل کارکنان تعمیر و نگهداری و کاهش هزینه های عملیاتی نیاز دارند.

فرآیند آبگیری ارائه شده توسط دستگاه‌های آب‌گیری چند دیسکی کارن با حداقل انرژی کار می‌کند و به کمترین منابع دیگر (لخته‌کننده، آب شستشو، قطعات سایش) و همچنین حداقل تعمیر و نگهداری و نظارت کارکنان در مقایسه با سایر آب‌گیری‌ها نیاز دارد.

لجن آبگیری شده پس از تصفیه در دستگاه آبگیری می تواند به رطوبت باقیمانده 60 تا 85 درصد با دز متوسط لخته 1.5 تا 3.5 کیلوگرم بر تن ماده خشک لجن برسد.

زمینه های اصلی کاربرد دستگاه پرس مارپیچ آبگیر

  • تصفیه خانه های فاضلاب
  • تصفیه خانه های آب
  • صنایع غذایی و تبدیلی
  • مجتمع های بیوگاز
  • صنعت نفت و گاز

دستگاه های پرس مارپیچ می توانند سخت ترین لجن ها را پردازش کنند:

  • آبگیری انواع لجن شناور
  • کم آبی لجن چرب و حاوی روغن
  • کم آبی لجن حاوی ماسه و سایر مواد ساینده معدنی
  • آبگیری لجن چسبنده

مزایای دستگاه پرس مارپیچ

به لطف طراحی پیچ ویژه و عملکردهای عملکرد آبگیر، راندمان انرژی بالا، مصرف کم معرف ها و آب شستشو فراهم شده است. طیف گسترده ای از قدرت و عملکرد مدل های تولیدی تجهیزات بهینه را برای هر پروژه تضمین می کند.

مکانیزم خود تمیز شونده برای عملکرد پایدار و مداوم. مکانیسم خود تمیز شونده درام آبگیری از دو دیسک مخصوص تشکیل شده است که سطح فیلتر را خود تمیز می کند. بنابراین، تجهیزات می توانند به طور مداوم بدون وقفه و بدون هیچ فرآیند مازادی برای تمیز کردن منافذ فیلتر کار کنند.

آبگیر چند دیسکی می تواند روغن و لجن چربی با غلظت بالا را آبگیری کند. این تجهیزات برای لجن فلوتاسیون حاوی چربی بهینه است. آبگیری چند دیسکی به ویژه در صنایع غذایی، از جمله کارخانه های فرآوری گوشت، که در آن سیستم های سانتریفیوژ ،به خوبی کار می کند.

درام آبگیری دستگاه آبگیری شامل یک منطقه ضخیم کننده ثقلی و یک منطقه فشرده سازی است. بنابراین، تجهیزات می توانند لجن را با محتوای ماده خشک در محدوده 0.2-0.5٪ تا 10٪ پردازش کنند.

به لطف طراحی خاص خود تمیز شونده یک درام پیچ، نیازی به وقفه در عملیات برای بازگرداندن عملکرد فیلتراسیون اصلی نیست. در حین کار، آب شستشو فقط برای شستن لجن از سطح بیرونی درام در ناحیه فشار استفاده می شود. فلاشینگ به صورت دوره ای برای چند ثانیه در حالت خودکار فعال می شود. بنابراین، میزان آب شستشو در بین سایر واحدهای آبگیری حداقل است.

درام آبگیری چند دیسکی یک ساختار نیمه بسته است که از دیسک های ثابت و متحرک با پیچ در داخل آن تشکیل شده و با سرعت بسیار پایین می چرخد. در هنگام آبگیری، لجن پاشیده نمی شود و ماده خشک داخل کیک باقی می ماند. آبگیر یک طراحی سازگار با محیط زیست است که صدا و لرزش کم ایجاد می کند و هیچ بو و بو تولید نمی کند.

هزینه کم کارکنان تعمیر و نگهداری سیستم کنترل تجهیزات را در دو حالت دستی و اتوماتیک اجرا می کند. تنظیم پارامترها و حالت های عملیاتی بصری و آسان است. در صورت لزوم، سیستم کنترل را می توان به ماژول های دسترسی از راه دور مجهز کرد، بدون نیاز به حضور کارکنان تعمیر و نگهداری در محل.

هزینه سرمایه پایین دستگاه های آبگیری به فضای زیادی با هزینه های بالا برای نگهداری آب و هوا نیاز ندارند، آنها را می توان در تصفیه خانه های فاضلاب کانتینری و کارخانه های سیار نصب کرد.

هزینه های عملیاتی کم استفاده از اسکرو درایوها با توان نامی پایین (تا 2.2 کیلو وات) و سرعت پایین کنترل شده توسط مبدل های فرکانس، حداقل مصرف انرژی را ممکن می سازد. مصرف کم لخته با تنظیم سرعت اختلاط لجن و لجن، کنترل بصری و بهینه سازی مصرف بعدی حاصل می شود.

استفاده از قطعات با کیفیت بالا و راه حل های فنی آزمایش شده با زمان، عمر طولانی تجهیزات را تضمین می کند و تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند. استفاده از درام های افقی تعمیر و نگهداری و تعویض قطعات سایش را تسهیل می کند. قسمت های اصلی کار واحدها با استفاده از ابزار استاندارد قابل دسترسی و سرویس هستند. آبگیرها عملاً بی صدا هستند و حتی برای کارکنان تعمیر و نگهداری راحت تر هستند.

دستگاه‌های آب‌گیری می‌توانند در حالت خودکار با قابلیت روشن شدن خودکار در زمان مشخصی از روز کار کنند. این به تجمع اولیه لجن در یک مخزن خارجی و غیره بستگی دارد. همچنین امکان بهینه سازی خودکار پارامترهای عملیاتی برای آبگیری کارآمد با ظرفیت ثابت برای لجن اولیه مایع را فراهم می کند.

گالری تصاویر

پرس مارپیچ ماشین سازی کارن
پرس مارپیچ ماشین سازی کارن
پرس مارپیچ ماشین سازی کارن
پرس مارپیچ ماشین سازی کارن
پرس مارپیچ ماشین سازی کارن
پرس مارپیچ ماشین سازی کارن
پرس مارپیچ ماشین سازی کارن
پرس مارپیچ ماشین سازی کارن